SIK SORULAN SORULAR

SORU Göndermeden Önce SIK SORULAN SORULAR’a Göz Atmanızı Rica Ederiz.

Kargo Ücreti Öder miyim?
Halifoni.Com sitemizden yaptığınız alışverişlerde 50TL üzeri siarişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. 50TL altındaki tutarlı siparişlerde kargo ücreti ödersiniz. Ödeme sayfasında kargo ücretini görebilirsiniz.
Kapıda Ödeme opsiyonu var mı?
Kapıda Ödeme seçeneğimiz var. Kapıda Ödeme Ücreti Olarak Kargo Firmasının Bizden Tahsil Ettiği Tutar Sepet Tutarınıza Eklenecektir! Kapıda Ödeme Hizmet Bedelini Ödeme Sayfasına Geldiğinizde Detaylı Görebilirsiniz.
Siparişimin Teslim Edilmesi Nekadar Sürer?
Siparişinizin Size Teslim Edilmesi 1-3 İşgünü İçerisinde Olmaktadır. 14:00 Öncesi verilen siparişlerde Istanbul içerisinde ve Marmara Bölgesi ve Ankaraya kadar ertesi gün, diğer illerimizde ertesi işgünü içerinde olması muhtemeldir.
Online Ödeme Sistemimiz Ne Kadar Güvenli? Bilgilerimiz Korunuyor mu?
https:/ altyapımızla https://halifoni.com/ sitemizdeki tüm sayfalarımız sertifikalı kuruluşlar tarafından güvence altındadır. Tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Ödemeleriniz ile ilgei bilgiler şifrelenmiş şekilde bankaya ulaştırılır ve bankaların güvencesi altında ödemeniz alınır ve SMS ile ceptelefonuza gelen şifre sisteme girilerek ödemeniz onaylanır.
Sipariş verdim, Şimdi Ne Olacak?
Siparişiniz en kısa zamanda hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargolanınca kargo takip numaranız sisteme girilir. Hesabim sayfanızdan Siparişlerim’e girerek siparişinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
Siparişimle ilgili Fatura alacakmıyım?
Siparişinizle ilgili Efatura email adresinize düşecektir. Efaturanız ayrıca yazılı olarak paketinizin üzerinde adres bilgileri yazan kağıdın altında size ulacaktır.
İade Süreci?
İade veye Değişim istediğiniz ürünü,Orjinal Ambalajında, Size Ulaşan Fatura İle Birlikte, İade Sebebinizi ve Sipaiş Numaranızı NOT Olarak ekleyip, Kargo Sürecinde Orjinal Ambalajı Deforme Olmaması için bir dış ambalaja koyarak,  İletişim nUmaralarımzdan bilgi alarak gönderebilirsiniz