Web-sitemizdeki satışlarımız geçici olarak durdurulmuştur.

Renkli Modern Halı – Zar Koleksiyonu

149,90 ₺
stokta var
SKU
Halifoni-440

Makinaya atılıp yıkanan, Jel Tabanlı, Dijital Baskılı ince halılardan değildir !

Kalın Makina Dokuma Halısıdır !

Piyasadaki en Kalın, Sık Dokului, (525.000 ilmek) HALIDIR. İplik BOyu (HAV)16MM.

KARGO BEDAVA

Tüm Alışverişlerde

15 Gün Para İade Garantisi

Güvenli Alışveriş

Kapıda Ödeme

Siparişiniz Ulaşınca Ödeyin

Online Destek

7/24 Sorularınızı Sorabilirsiniz

Makinaya atılıp yıkanan, Jel Tabanlı, Dijital Baskılı ince halılardan değildir !

Kalın Makina Dokuma Halısıdır !

Piyasadaki en Kalın, Sık Dokului, (525.000 ilmek) HALIDIR. İplik BOyu (HAV)16MM.

Tesisimizde üretilen halılarımız, tekstil mühendisi olan firma sahibi tarafından bizzat titizlikle kontrol altında takip edilip, sizlere sunulmaktadır. Aşağıda belirtilen ürün bilgileri de tekstil mühendisimizin mesleki deneyimlerinden ötürü, teorileriyle ispatlanmış deneyimlerin evrensel sonuçlarıdır.Halılarımızda kullanan hav ipliği %100 1. sınıf polipropilen (hav, tüy çıkartmaz) olduğundan keçeleşme yapmaz. Polipropilen iplik kolay temizlenebilirliği ile bilinmekle birlikte, nem ve küfe dayanıklılığı nedeniyle hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilmektedir.

Anti-statik olması ise avantajıdır.Bu halılarımız, bahsedilen propilen cinsinin FRiZE (friese) lenmiş prosesiyle elde edilen ipliklerle üretilmiştir. Bu sebeple piyasada FRiZE (friese) HALI olarak bilinir. Frize ipliğinin ek olarak özelliği, iplik havlarının çok az bir seviyede hafifçe bükülmesiyle dokuma sonrası oluşan halı yüzeyinin pürüzlü bir hale gelmesidir. Buradaki temel amaç, halıya vuran ışığın açısal olarak yansımasını değiştirerek halıda daha berrak, parlak, canlı ve fantastik renk efekti vermektir.Oldukça yüksek sıklıkta üretilen bu halılar, standart düz ipliğe göre basınca daha dayanıklı olur, üzerinde eşyaların veya ayakların bıraktığı izler eski haline daha çabuk döner. Ayak izi bırakmaz.

Ekstra yumuşatıcı ile üretilmiş olan hav ipliğimiz sayesinden ayakaltı konforu sağlar Antistatiktir Hav çıkarmaz Koku yapmaz Renginde solma bozulma olmaz Lekelere karsı dayanıklı Zemin döşemeleri içerisinde (PP iplikli halılarda) en yumuşak özelliğe sahip olan halı çeşitidir Kullanıldığı alanda toz üretmez Kolay temizlenir Halılarımız ileri teknoloji makinelerinde 2 atkılı dokuma sistemi ile üretilmiştir. Kansorejen madde içermez. Antibakteriyel ve Antialerjiktir (Bakteri, mantar, mite barındırmaz)

HALI KULLANIM

Kullanım sıklığına göre haftada 2 kez temizleyiniz. -Rütin temizlik için, halıyı elektrik süpürgesi ile ipliklerin (havların) yatış yönüne doğru yavaşça süpürünüz ve silkeleyiniz. -Rütin temizlik dışında herhangi bir lekelenme ya da sıvısal kirlenmeler için size hediye gönderdiğimiz leke çıkartıcıyı kullanınız. -Deterjan, sert yüzey temizleyicileri, çamaşır suyu, tuz ruhu gibi maddelerden uzak tutulmalıdır, bu tür maddeler halı dokusuna zarar verip çürümeye neden olur. -Çok aşırı fazla kirletildiği anda profesyonel temizleme şirketlerine başvuru yapınız. Yüksek basınçlı (tazyikli) su ile yıkanmamasını rica etmekteyiz. Ekstra yumuşak bir halı olduğu için, bu hâliyle senelerce kullanmanızı dilemekteyiz. -Uzun süre güneş ışığında bırakılmamalıdır. Soba ve benzeri ısı cihazlarından uzak tutulmalıdır. -Halıları kullanılmadığı zamanda, katlamadan, rulo halinde rutubetin olmadığı bir yerde muhafaza edilmesini öneririz.

ÖZEL ÖLÇÜ DETAYLARI: STANDART EBAT HARİCİNDE TALEBİNİZ DOĞRULTUSUNDA ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN HALILARDA DEĞİŞİM VE İADE YAPILAMAMAKTADIR

Kendi Yorumunuzu Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Renkli Modern Halı – Zar Koleksiyonu