Renkli Modern Halı Modelleri

Renkli Modern Halı Modelleri

Son yıllarda birbirinden canlı renkli modern halı modelleri ile evlerde ışıltılı ve sımsıcak bir hava yaratılıyor. Bu halılar genellikle çok renkli kare veya dikdörtgen şeklindeki tasarımlardan ya da desenlerden oluşuyor.

  Modern Halı Modellerinde Neler Var?

Bu kategori başlığı altında cıvıl cıvıl renklerle tasarlanan halıları inceleyebilirsiniz. Ev dekorasyonuna uygun olarak tercih edildiklerinde muhteşem bir bütünlük sağlayan bu halılar, dayanıklılığı ve renklerinin zaman içerisinde herhangi bir bozulma veya solmaya uğramaması ile de tercih ediliyorlar.

Bu kategoride gerek çocuk odaları için gerekse mutfaklar veya evin farklı bölümlerinde kullanılmak üzere dizayn edilen pek çok halı modeli bulunmaktadır. Özellikle kız çocuklarının odalarını dekore etmeye aday, kalp ve yıldız desenli halılar oldukça beğeni kazanmaktadır. Evin farklı bölümlerinde değerlendirilmek için üretilen yuvarlak biçimli halılar da mevcuttur. Ayrıca evin okuma veya televizyon odalarına muhteşem bir uyum sağlayacak siyah ve beyaz renklerle tasarlanan kareli tarzdaki halılar da son zamanların en beğenilen örnekleri arasında yer almaktadır.

  Her Eve Ve Dekorasyona Uygun Seçenekler

Modern ev dekorasyonunda salonların baş tacı edilen ebruli, küp kare veya Odeon modelleri sıradan olmayan bir şıklığı sunmak için üretildiler. Ayrıca bu halıların üretimi esnasında yüzde yüz 1. sınıf hav ipliği kullanılmıştır. Frize halı olarak da bilinen bu halılar, keçeleşme yapmaz ve nem, küf gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Tüy ve hav çıkarmama özelliğine sahip olan bu malzeme ile halılarınız uzun süre temiz kalır ve yüzeyi tamamen pürüzsüz bir yumuşaklıkta hissedilir. Leke tutmama özelliğine sahip olan bu özel üretim halılar, basit bir yıkanma işlemi ile ilk günkü parlaklığına yeniden kavuşmaktadır. İstenilen sıklıkta silinebilen bu halılar, çabuk yıpranmaz ve dayanıklı tasarımı ile uzun yıllar boyunca evlerinizde kullanıma hazırdır.

İnsan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi barındırmayan halılar, güvenle kullanılabilir. İpliğinden boyasına kadar tamamen zararsız maddelerin kullanımı ile elde edilen ürünler, toz ve mite gibi oluşumlara da izin vermez. Bu sayede bebeklerin ve çocukların olduğu evlerde güvenle kullanılabilir. Antistatik olma özelliği ile yürüme ve dokunma esnasında elektriklenme oluşmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir